Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Wypadek z udziałem ciągnika w Bugaju

24 Maja 2017r  o godzinie 16:37 zostaliśmy zadysponowani do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego w Bugaju.


Po dotarciu na miejsce okazało się że mężczyzna jadący na przyczepie ciągnika rolniczego spadł na drogę i stracił przytomność. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz udzieleniu pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przyczyny wypadku ustala Policja.

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2,5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

557[K]57 GBA 2,5/16 Mercedes OSP Bugaj

fot: wadowiceonline.pl