Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Wypadek na quadzie

8 lipca 2016r o godzinie 15:13 zadysponowano nas na Rynek gdzie miał miejsce wypadek z udziałem quada.

Po dotarciu na miejsce okazało się że kierujący quadem spadł z pojazdu i został nim przygnieciony. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, przyczyny wypadku ustala Policja. Na miejscu byli również strażacy z JRG Wadowice, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2,2/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

551[K]43 SRt Star-Man JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

fot: ospkalwaria.pl