Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Wypadek na Jagiellońskiej

11 Listopada 2016r o godzinie 13:50 zostaliśmy wezwani na ulicę Jagiellońską gdzie miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty.

Po dotarciu na miejsce naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz kierowanie ruchem. Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyny wypadku ustala policja. Na DK 52 w miejscu wypadku przez około 2 godziny ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu byli obecni również strażacy z JRG Wadowice, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2,5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4,4/40 Man OSP Kalwaria Zebrzydowska

fot: ospkalwaria.pl