Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2022

W dniu 18.02.2023r odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2022.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście m.in

Poseł na Sejm RP Filip Kaczyński, Radna Województwa Małopolskiego Danuta Kawa, Burmistrz Miasta i gminy Augustyn Ormanty, przedstawiciel KP PSP w Wadowicach mł. bryg. Bartłomiej Kowalski, Radny powiatu Marek Cimer, przewodniczący rady miejskiej Piotr Janusiewicz, radny Marcin Zadora, Prezes gminny dh Tadeusz Chrostek oraz przewodniczący osiedla nr I oraz II w osobach Tadeusz Stela oraz Mariola Kachnic.

Zebranie odbyło się według planu. W trakcie spotkania Pani Danuta Kawa wręczyła na ręce Prezesa OSP pamiątkową statuetkę św. Floriana, zaś mł. bryg. Bartłomiej Kowalski podziękował jednostce za zaangażowanie w wystawę własnych eksponatów w muzeum.

Zebranie walne druhów podjęło także uchwałę o nadanie statusu członka Honorowego druhowi Andrzejowi Łężniakowi, który w tym roku obchodzi 50 lat działalności bojowej na rzecz naszego stowarzyszenia.

Z racji tego Zarząd OSP wręczył dh. Andrzejowi pamiątkową statuetkę w podziękowaniu za całokształt jego pracy.