Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Tragedia na Jagiellońskiej

29 maja 2016r o godzinie 12:40 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na ulicy Jagiellońskiej.

Po dotarciu okazało się że na ulicy Jagiellońskiej w okolicy stacji paliw doszło do zderzenia motocyklu z samochodem osobowym. Na miejscu pracowała już Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego który po długiej reanimacyjnej stwierdził zgon 44-letniego motocyklisty. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz usunięcie szczątków pojazdów z jezdni. DK 52 na tym odcinku była całkowicie zablokowana przez ponad dwie godziny. Przyczyny wypadku ustala Policja.

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2,5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

fot: ospkalwaria.pl