Święto zmarłych

Dnia 1 Listopada 2016r braliśmy udział w obstawie przy cmentarzu parafialnym oraz odwiedziliśmy groby zmarłych druhów naszej jednostki.

Od godziny 9:00 do godziny 15:00 nasi druhowie w raz z Policją brali udział przy zabezpieczeniu dojazdu do cmentarza. Naszym zadaniem była pomoc przy rozładowywaniu ruchu pojazdów zmierzających w kierunku cmentarza parafialnego.

Natomiast wieczorem delegacja członków naszej straży odwiedziła groby zmarłych druhów naszej jednostki. Na wszystkich odwiedzanych grobach zapalono symboliczne znicze. Przy każdej mogile odmówiliśmy modlitwę oraz wspominaliśmy zmarłych druhów.