Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pożar w zakładzie ceramicznym w Barwałdzie Średnim

14 Grudnia 2016r o godzinie 17:21 zadysponowano nas do pożaru w zakładzie produkcyjnym.

Po dotarciu i rozpoznaniu okazało się że płonie duża ilość suchego drewna zgromadzona w budynku. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozwinięciu kilku linii gaśniczych oraz przystąpieniu do ugaszania budynku. Działania ze względu na duże zadymienie były utrudnione, ratownicy musieli działać w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Przyczyny pożaru ustala Policja. Na miejscu działali również strażacy z JRG Wadowice oraz druhowie z OSP Barwałd Górny, OSP Klecza oraz OSP Jaroszowice.

fot: wadowiceonline.pl