Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pożar w kotłowni

15 styczna 2016r o godzinie 11:34 zadysponowano nas do pożaru w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.


Po dotarciu i rozpoznaniu okazało się że palą się kartony przechowywane w pomieszczeniach kotłowni budynku. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, ewakuacji mieszkańców oraz ugaszenia pożaru. Ze względu na duże zadymienie, ratownicy musieli działać w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych oraz niewielkich stratach w budynku. Działania trwały około 2 godzin.

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2,5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]41 GBA 2,5/16 Star 266 OSP Kalwaria Zebrzydowska

559[K]42 GCBARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

 

fot: ospkalwaria.pl