Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pożar domu wczasowego w Zebrzydowicach

27 grudnia 2017r o godzinie 12:09 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu wczasowego w Zebrzydowicach.


Po dotarciu na miejsce okazało się że pali się poddasze w drewnianym budynku. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji mieszkańców budynku, oraz rozwinięciu linii gaśniczych. Ze względu na ciężki dostęp do źródła ognia podjęliśmy działania rozbiórkowe części dachu. Zadymienie było na tyle duże, że przy działaniach ratownicy musieli używać sprzętu ochrony dróg oddechowych. Przyczyny Pożaru ustala Policja. Na miejscu działały również zastępy z OSP Zebrzydowice, OSP Brody oraz JRG Wadowice.