Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pożar domu w Przytkowicach

21 Października 2016r o godzinie 12:57 nasza jednostka została zadysponowana do Przytkowic gdzie palił się budynek mieszkalny.

Po dotarciu na miejsce okazało się że pali się drewniano-murowany dom. Nasze działania polegały na ewakuacji mieszkańców, rozwinięciu linii gaśniczych za pomocą których udało się opanować płomienie oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Do czasu przybycia pracowników energetyki druhowie nie mogli w pełni rozpocząć akcji ratowniczej gdyż zagrażało to życiu ratowników. Niestety budynku nie udało się uratować, budynek nie nadaje się do zamieszkania. Przyczyny pożaru ustala Policja. Na miejscu byli również strażacy z JRG Wadowice, JRG Skawina, OSP Przytkowice, OSP Zebrzydowice, OSP Stanisław Dolny, Zespół Ratownictwa Medycznego, Pogotowie Energetyczne  oraz Policja.

fot: ospkalwaria.pl