Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pożar budynku gospodarczego w Izdebniku

Dnia 20 Maja 2016r o godzinie 17:37 zostaliśmy zadysponowani do pożaru zabudowań gospodarczych w Izdebniku.

 

Po rozpoznaniu okazało się że w budynku przebywają zwierzęta gospodarcze które szybko udało się wyprowadzić. Nasze działania polegały na rozwinięciu linii gaśniczej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Po ugaszeniu pożaru naszym zadaniem była rozbiórka zagrażających bezpieczeństwu elementów konstrukcji oraz przegrzebanie słomy w celu zniwelowania zagrożenia ponownym zapłonem. Przyczyny pożaru ustala Policja. Na miejscu byli również obecni druhowie z okolicznych miejscowości, strażacy z JRG Wadowice oraz Policja.

fot: ospkalwaria.pl