Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Powalone drzewa oraz plama oleju

2 grudnia 2016 roku zostaliśmy zadysponowani do dwóch zdarzeń.

O godzinie 7:57 zostaliśmy wezwani do usunięcia powalonych konarów na ulicy targowej. Po dotarciu i zabezpieczeniu miejsca przystąpiliśmy do usunięcia zagrożenia z jezdni. Przyczyną zdarzenia był silny wiatr.

Siły i środki:

559[K]42 GCARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska


Następnie o godzinie 11:10 zadysponowano nas do usuwania plamy oleju na ulicy Mickiewicza. Po dotarciu i rozpoznaniu okazało się że rozlani jest olej napędowy od przejazdu kolejowego na ulicy Mickiewicza do Al Jana Pawła II. Po zabezpieczeniu miejsca przystąpiliśmy do neutralizacji substancji.

Siły i środki:

559[K]42 GCARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

fot: ospkalwaria.pl