Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pochylone drzewo w Bugaju

5 Marca 2017r o godzinie 10:58 zostaliśmy zadysponowani do zabezpieczenia pochylonego drzewa w miejscowości Bugaj.


Po dotarciu i rozpoznaniu, teren wokół zagrażającego drzewa został zabezpieczony. Do usunięcia zagrożenia niezbędna była specjalistyczna drabina z  JRG Wadowice oraz Pogotowie Energetyczne którego zadaniem było rozmontowanie kawałka lini energetycznej która przeszkadzała w działaniach. Droga w miejscu zdarzenia była zamknięta przez około 3 godziny. Na miejscu byli obecni również strażacy z JRG Wadowice, Policja oraz Pogotowie Energetyczne.

Siły i środki:

551[K]22 GBARt 2,5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

551[K]51 SCD-30 Iveco Magirus JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

fot: ospkalwaria.pl