Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Plama na Mickiewicza

Dnia 13 Kwietnia 2016r o godzinie 12:12 zadysponowano nas do plamy oleju napędowego na ulicy Mickiewica.

Po zbiórce w remizie udaliśmy się zastępem GCBARt MAN na miejsce zdarzenia. Po rozpoznaniu okazało się że ropa rozlana jest od szkoły w Zebrzydowicach do Rynku w Kalwarii. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz usunięcie substancji za pomocą środków neutralizujących. Na miejscu byli również obecni druhowie z OSP Zebrzydowice, Strażacy JRG Wadowice oraz Policja.

Siły i środki:

551[K]22 GBARt 2.5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4.4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

559[K]69 GBARt 2/24 Steyr OSP Zebrzydowice