Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Kolizja oraz alarm z monitoringu

Dnia 19 Września 2018r. o godz. 16.56 dyspozytor SKKP zadysponował nas na ul.Jagielońską do zderzenia skutera z samochodowym osobowym oraz o godz. 20.40 do alarmu z monitoringu w Klasztorze oo.Bernardynów.


Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zabezpieczyliśmy miejsce kolizji oraz wprowadziliśmy ruch wahadłowy. Poszkodowanym kierowcą jednośladu, który doznał lekkich obrażeń ciała zajął się zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu zdarzenia obecne były zastępy z JRG Wadowice oraz patrol Policji. O godz 20.40 zostaliśmy po raz kolejny zadysponowani przez dyspozytora SKKP do Klasztoru oo.Bernardynów gdzie załączyła się czujka p-poż w jednym z pomieszczeń, alarm okazał się fałszywy, na miejscu również zastęp z JRG Wadowice.