Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Groźna kolizja na ulicy Jagiellońskiej

27 Lutego 2017r o godzinie 18:45 zadysponowano nas do groźnej kolizji na ulicy Jagiellońskiej.


Po dotarciu okazało się że w zdarzeniu brały udział 2 samochody osobowe. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy jednego z pojazdów oraz usunięcie rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz szczątków pojazdów z jezdni. Przyczyny zdarzenia ustala Policja. Na miejscu byli obecni również strażacy z JRG Wadowice, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2,5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4,4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

fot: ospkalwaria.pl