Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Dwie kolizje, jedna osoba poszkodowana

Dnia 27 Czerwca 2018r. o godz. 20.47 zostaliśmy zadysponowani do kolizji na skrzyżowaniu ul.Rólki z ul.Kolejową, następnego dnia o godz. 6.57 również zostaliśmy zadysponowani do kolizji na skrzyżowanie ul.Broniewskiego z ul.Kolejową.


Do akcji wyjechaliśmy samochodem GCBARt Man z pełna obsadą, po kilku minutach byliśmy już na miejscu zdarzenia.Doszło tutaj do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Ford i Renault, naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odpięcie akumulatorów w pojazdach, kierowanie ruchem oraz posprzątanie jezdni. W zdarzeniu żadna z osób nie została poszkodowana, na miejscu obecny był patrol policji, Zespól Ratownictwa Medycznego oraz zastęp z JRG Wadowice. Następnego dnia wezwano nas również do kolizji na skrzyżowaniu ul.Broniewskiego z ul.Kolejową tutaj doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Toyota i Skoda,  po przybyciu na miejsce zadaniem naszym było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączenie akumulatorów, kierowanie ruchem i posprzątanie jezdni. Przy działaniach obecny był zastęp z JRG Wadowice, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.