Strona internetowa ospkalwaria.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Dni Otwarte w OSP Kalwaria

Dnia 13 czerwca 2016r nasza jednostka zorganizowała Dni Otwarte w których udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Nr.1 im Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Spotkanie z druhami rozpoczęło się o godzinie 11 na parkingu przy MKS Kalwarianka gdzie odbył się pokaz ratowniczo gaśniczy. Podczas upozorowanego wypadku uczniowie zapoznali się z technikami działań ratowniczych oraz podstawami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po zakończeniu pokazu w remizie odbywały się pokazy sprzętu ratowniczego w którym brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej.


Serdecznie zapraszamy młodzież do zapisania się do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zapisy odbędą sie w sobotę 18 czerwca 2016r o godzinie 11:00 w budynku remizy OSP Kalwaria Zebrzydowska.